יום שישי, 2 באוגוסט 2019

חנות חדשה של סולתם

חנות לכלי בית הם כמו לונה פארק עבורי אני יכולה לבלות שם שעות ולא להרגיש שזהמן עבר, לבדוק כל מוצר איך הוא יכול לשמש אותי בהכנת האוכל או להגשתו ובכלל איזה מתנות אקנה משם....
השבוע הוזמנתי לעוד לונה פארק שכזה
סניף חדש של רשת סולתם נפתח בקניון הגדול – פתח תקווה

הסניף ה33 של סולתם נפתח בפתח תקווה בקניון הגדול ומציע מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים למטבח הביתי והמקצועי, החנות החדשה שנבנתה בהשקעה של כחצי מיליון ₪, היא מתפרסת על כ-80 מ"ר. החנות תכלול את מגוון המוצרים של סולתם.עם הרבה מבצעים שווים


פתיחת הסניף בקניון הגדול בפתח תקווה, שיהיה הסניף ה-33 של הרשת בפריסה ארצית, מהווה חלק ממהלכה האסטרטגי להתרחב ולהכפיל את מספר הסניפים תוך כ-5 שנים.
פתיחת החנות החדשה היא חלק מהתפתחותה של סולתם בשנה האחרונה. התפתחות שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם.


מיטל רובין, מנהלת השיווק של סולתם: "חובבי הבישול והאירוח בפתח תקווה ימצאו בסניף החדש מגוון רחב של כלי בישול ואפייה מתקדמים ואיכותיים. מיקום הסניף נגיש הן מבחינה תחבורה ציבורית והן מבחינת חניה והוא יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור החגים. אנו מזמינים את כולם לבוא להתרשם ולהתחדש במגוון כלי מטבח עם מבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה".


בפתיחת החנות הכרתי את סדרת סכיני שף חדשה, המיוצרת מפלדה גרמנית איכותית, חזקה אך גמישה. סכיני שף Samurai  מיוצרים בתהליכים מתקדמים תוך בקרת איכות ללא פשרות, התורמים להשגת המראה והתוצאה. הסכינים בעיצוב מרשים, בגימור דמוי דמסקוס.לסדרת סכיני השף של סמוראי יתרונות רבים, ביניהם:

·   ידית הסכין מותאמת למבנה כף היד ומעוצבת באופן ארגונומי ונוח, מאפשרת עבודה לטווח ארוך במטבח עם נוחות מרבית ומונעת החלקה.

· קצוות הלהב לוטשו לזווית של 30 מעלות להקניית חדות ודיוק במהלך החיתוך.

·   להב הסכין עשוי מתכת גרמנית המורכבת מפלדת אל-חלד הנעשית בתהליך מיוחד, אשר מעניקה לה חוזק, יציבות, גמישות ועמידות לאורך  זמן.

·  השקעים לאורך הלהב מקטינים את החיכוך ומפחיתים את היצמדות המזון ללהב.

· המרחק שבין הלהב לידית והפרש הגובה בין הלהב לידית מרחיק את האצבעות ממשטח החיתוך, מה שמאפשר בטיחות מרבית בשימוש.

מחיר החל מ – 39 ₪ ועד 399 לסכין
10 שנות אחריות

הסניף החדש ממוקם בקניון הגדול, רח' זאב ז'בוטינסקי 72 פתח תקווה

אין תגובות:

פרסום תגובה