יום שני, 15 ביולי 2019

חמת גדר חופשה לכל המשפחה

הכתבה הזאת היא במיוחד לאחי ולדומים לו... אלו שמתגרדים ברגע שאומרים לידם את צמד המילים "לינה באוהל", אלה שפתאום הופכים להיות חרשים לבקשות הילדים לצאת ל"חופשת אוהלים"!
אם אתם מכירים כאלה תשלחו להם את הלינק ותתחילו לארוז לחופשת אוהלים יחד איתם :)בסופ"ש האחרון הוזמנו למתחם חמת גדר כולל לילה במתחם האוהלים שלהם. ספרתי את זה בארוחה משפחתית, אחיינים שלי ששמעו זאת ישר עשו פרצוף פודל  לאחי שהתחיל להתגרד. ההורים שלי שראו את המצוקה פסקו על טיול נכדים לחמת גדר בסופ"ש.


וזה מה שהיה רכשנו אוהל נוסף שמתאים ל5 אנשים וארזנו בקטנה לטיול... בקטנה אצל ההורים שלי זה את כל הסופר, מזל שסגרנו בחמת גדר כי לא היינו צריכים לארוז גם אוהלים, מזרונים, מצעים, כריות, שולחן, כסאות/מחצלת, מנגל, מאוורר, גנרטור, צדניות עמוסות קרח, כל זה ועוד חיכה לנו במתחם הנקי והמסודר.


 אחרי נסיעה, כולל עצירת קפה, של שעתיים הגענו, שיחררנו עצמות ורצנו לבריכה עד שנקבל את האוהל, בנתיים הכנסו את כל האוכל שצריך קירור למקרר ענקי שמשותף לכל אורחי המתחם, ואת כל הציוד השארנו במתחם האוהלים, יש בל בוי על גלגלים שלוקח את כל הציוד למתחם שממש קרוב אבל באנו להתפנק ולא לסחוב.נחזור לבריכה, כי אין כמו בריכה ומגלשת ספלאש שאפשר לעלות ללא הפסק לקירור הגוף, מדי פעם התחממנו בבריכות הטרמיות וחזרנו במהירות להתקרר שוב בבריכה - הכיף הגדול שלנים במתחם שהבריכות פתוחות עד 22:00


בשעה 14:30 התקשרו להודיע שהאוהלים מוכנים ושהמתחם מחכה לנו נקי, בעקרון קבלת אוהלים בשעה 16:00.
הילדים התלהבו ורצו לאוהלים, לא אל תדאגו הם עוד ישובו לבריכה :) שממש קרובה למתחם האוהלים.


בתוך האוהל חיכו לנו 5 מזרונים 5 מצעים נקיים בשקית  5 כריות, שולחן 5 כסאות מנורה שקע למטען ו  מ ז ג ן עם שלט, לא חשבתי שאשמח כך למראה המזגן כי אני לא חובבת מזגנים אבל זה ממש ממש להיט ושיחוק רציני שמעלה את רמת חופשת האוהלים למלון על מזורנים ;)


התמקמנו הילדים כבר ברחו שוב לבריכה הגדולים יותר התחברו למזגן ולרביצה על המזרן ההורים שלי הלכו למרחצאות מים טרמו מינרליים, ואז חשבתי לעצמי

חופשה בחמת גדר זה חופשה לכל המשפחה מסבאסבתא דרך ההורים ועד הנכדים, כל אחד יכול למצוא את מקומו ולהנות, פתרון משפחתי חסכוני - ועדיין לא היינו בכל האטרקציות שיש למקום להציע.. בשביל זה יש את מחר.

הגיע הזמן לאכול, כי עד עכשיו בעזרתם של ההורים שלי, רק נשנשנו - עוגות, פירות, חטיפים, פשטידה... 
האוכל האמיתי זה על האש - יש אזור עם מנגל ארוך שכל מה שצריך זה להביא רשת, פחמים ואת האוכל כמובן.

ומה עושים אחרי הארוחה? לבריכה כמובן, המרחצאות נסגרו בשעה 21:30, שעה מצויינת לעשות מקלחות ולהתחיל במסיבה באוהל.
המלתחות נקיות! ומאוד ידידותיות, יש מתקנים להנחת כלי הרחצה ומתלה לבגדים, מראות גדולות ומים חמים.


נקיים ומפיצי ריחות סבונים חזרנו לאוהלים... הילדים החליטו על חלוקת שינה של אוהל ילדים ואוהל לילדים בנפשם וסילקו אותי מהמסיבה שלהם, אנחנו כבר נרדמנו כשהם עוד שיחקו ודיברו 

אבל אל תטעו זה כשהם נרדמו מאוחר לא גרם להם לקום מאוחר! וכך מצאתי את עצמי שותה קפה ב5:30 עם טווס ברקע 


וכמה ילדים זוללי קורנפלקס ועושים התעמלות על הבוקר


כשכולם כבר התעוררו וישבנו לאכול ארוחת בוקר - שאלתי בקבוצת האוכל שלי "פותחים שלוחן" מה אוכלים באוהלים בלי צורך להדליק אש וקבלתי אין סוף רעיונות- טורטיות, פשטידות, ביצים, טוסטים סלטים ועוד ועוד... את הטוסטים הכנתי בעזרת טוסטר שהבאתי מהבית הבאתי גם כבל מאריך שהגיע מהשקע שבתוך האוהל ועד השולחן, את הפשטידות השארנו בקירור והוצאנו חצי שעה - זה לא היה חם אבל טעים גם ככה. אגב את החלב שכחנו בבית אז רכשנו בחנות שליד המרחצאות, יש שם הרבה עוד הרבה דברים כך שלא מרגישים שנתקעים אם שוכחים משהו או לא מביאים.

אחרי טוב בטננו באוכל ובהמתנה עד שהבריכה תפתח - 10:00 הלכנו למתחם מיני ספארי, אטרקציה נוספת שחמת גדר מספקת.
במתחם יש את התנינים כמובן, נחשים, פינת חי, תוכיים- יש גם מופע בשעה 13:00, מתחם דייגאחרי סיבוב ופוזות למצלמה חזרנו לבריכות מי לבריכה הרגילה ולמגלשה ומי למרחצאות הטרמיים מדי פעם הפסקת נשנושים וכמובן המון המון המון מים ומזגן .את האוהלים צריכים לעזוב בשעה 12:00 אבל האחראי של המקום, אחרי שראה את הבכי של אחיין שלי שהוא רוצה להישאר, איפשר לנו להשאר עד 14:00- אפשרי להשאיר את הדברים במקרר ואת כל הציוד בצד או ברכב ולהישאר עד שסוגרים את כל המתחם, זה בערך מה שעשינו עזבנו בשעה 17:00 כיון שלא רצינו לנסוע בחום הגדול.

עזבנו בהבטחה שעוד נחזור לכאן כולל אחי שקיבל דיווח מצולם מהמקום.

עוד פרטים:
בחמת גדר הוקמו מתחמי לינה וקמפינג באוהלים בשלוש ורסיות. למפונקים מבין אוהבי הקמפינג, המתחם המשודרג, 53 אוהלים לבנים, ממוזגים ומפנקים. 
המתחם השני, הוא מתחם קמפינג אוהלי האיגלו, 60 אוהלים, מאובזרים במזרונים, כריות וציפיות למזרונים ולכריות (ללא מיזוג) מתאים ל-4 נפשות. 

אפשרות נוספת קיימת לאוהבי הקמפינג המסורתי, בניית אוהל פרטי, אותו הבאתם מהבית, כולל כל ציודכם האישי. לרווחת הלנים מקררים מרכזים לאיחסון המזון, שולחנות וכסאות קמפינג, אזור מנגלים ועוד...
בחמת גדר יש מסעדת בשרים-המחבת, בית קפה-חלבי, חנות נוחות, מרכז טיפולי ספא.

עלויות:
אוהל ממוזג למשפחה בת 5 נפשות – ליל חמישי - 890 ₪, ליל שישי – 950 ₪.
אוהל קמפינג למשפחה בת 4 נפשות (לא ממוזג) ליל חמישי 390 ₪ , ליל שישי – 450 ₪ ללילה.
מחיר לאוהל פרטי - ליל חמישי 120 ₪ לאדם, ליל שישי – 140 ₪ לאדם.
** במהלך החודשים : מאי , יוני, יולי האירוח בכפר האוהלים רק בסופ"ש חמישי עד שבת.

אנחנו רכשנו דרך בהצדעה ב658ש"ח, אפשרי לרכוש גם דרך חבר והסתדרות העובדים ועוד

ניתן להזמין מקום דרך אתר האינטרנט או בטלפון. 
לפרטים והזמנות ניתן לפנות אתר האינטרנט של חמת גדר hamat-gader.com
או בטלפון *6393
וככה מסתיימת לה חופשה מושלמת.

אין תגובות:

פרסום תגובה