יום שני, 20 במאי 2019

מדליק ומנקה מנגל

עונת המנגלים החלה!

להרבה מאיתנו יש בבתים כבר מנגל על גז אבל כשיוצאים לפקניק תמיד מתעצבנים על הרוח ועל הפחמים שלא נדלקים, אז קבלו את הגפרור שמדליק את הפחמים "המנגליסט" הוא מדליק פחמים אקולוגי ומהפכני שנדלק באופן עצמאי (ללא צורך בגפרורים) ונשאר דולק זמן רב!מדליק הפחמים שתוכנן ועוצב ע"י מהנדס שוודי בהתאם לתקנים המחמירים בעולם, מיוצר בטכניקה ייחודית משאריות קנה סוכר ומולסה, בשילוב ווקס צמחי ברמה של כ-60% ליצירת בעירה איכותית וממושכת.
המדליק אקלוגי, ללא תוצרי נפט, חסר ריח, אינו רעיל, משך בעירה רצוף של כ-7 דקות וכמובן באישור מכון התקנים הישראלי!
אז איך מדליקים?
במארז יש 20 אצבעות שהראש שלהם כמו גפרור והקופסה משמשת הדלקה - כמו קופסת גפרורים.


כדי להשתמש במנגליסט יש לערום ערימת פחמים קטנה בתוך המנגל, להוציא "אצבע" אחת ולהעביר את ראש הגפרור שלה על גבי משטח ההדלקה שבצד האריזה. את המנגליסט הדולק מניחים בתוך ערימת הפחמים וזהו! 


המנגל מוכן!

מחיר: החל מ-4.90 שקלים לחבילה (20 אצבעות)
עד שהגחלים יהיו חמים, צריך לנקות את הרשת יש כאלה שמשתמשים בפטנט הידוע של חצי בצל ושמן אבל קבלו את בלוק ניקוי הגרילבלוק ניקוי לגריל (Cleaning Block GRILL) מסיר בקלות וביעילות שומנים ולכלוך קשה במיוחד ממנגלים, מרשתות גריל ומרשתות ברזל אחרות.


תודה לדוגמן אלי שאשא
Cleaning Block GRILL הוא בלוק ניקוי המיוצר מסיבי זכוכית ממוחזרת, בטכנולוגיית פטנט מיוחדת שמאפשרת לקבל בלוק נקבובי ורב שכבתי שמסיר בקלות לכלוך עיקש, שומנים, כתמים וחלודה ללא צורך בשימוש בחומרי ניקוי ו/או בחומרים כימיים אחרים! 
הבלוק רב שימושי, היפואלרגני, אינו שורט ואינו משאיר סימנים, אנטי בקטריאלי, אינו מכיל חומרים כימיים ו/או רעילים, חסר ריח,  100% אקולוגי וידידותי לסביבה, מבנה הבלוק מותאם במיוחד למוטות המתכת של רשת הגריל, מנקה באופן מושלם גם את החלק העליון של הרשת וגם את צידי המוטות.

הוראות שימוש: יש לשפשף את המשטח עם ה-Cleaning Block. לפני השימוש מומלץ להרטיב את הבלוק במים. אין צורך בחומרי ניקוי!
לא למאכל! הרחק מהישג ידם של ילדים. אינו מיועד לניקוי הגוף. לא מומלץ לשימוש על משטחי נירוסטה אך אפשר על רשת נירוסטה לגריל. מומלץ לנסות קודם בפינה נסתרת. לאחר השימוש מומלץ לשטוף את המשטח במים, או לנגב היטב במטלית רטובה.
מחיר מומלץ לצרכן: 18.90 ₪.


את המוצרים ניתן יהיה להשיג החל מחודש יוני 2019 ברשת רמי לוי, רמי לוי וברשתות השיווק המובחרות

למידע נוסף היכנסו לאתר - www.cleaningblock.co.il

אין תגובות:

פרסום תגובה