יום שני, 2 ביולי 2018

כדוריות הבישום של לנור

בפעם האחרונה שראיתי את הסל כביסה ריק היה כשקניתי אותו ........
אז כן, הבדיחה הזאת אכן מצחיקה אבל היא עצובה הרי הכביסה אצלי אף פעם לא חוזרים להיות עמקים הם רק משנים מניקומים, או בסל הכביסה או על הכורסה בהמתנה לקיפולים, אבל יש עוד משהו שמבדיל בניהם וזה
הריח!
לא משנה מה הריח שהיה בסל כביסה ,,,, הניחוח שיש בסלון בעקבות הכביסה שיש על הכורסה הוא משגע, עונג של ממש.
וזאת בזכות המרכים שאני אוהבת לשים בכל כביסה.
בחצי שנה אחרונה אני לא משתמשת בכל כביסה במרכך, אני משתמשת במוצר שנקרא Unstoppables - כדוריות של המותג לנור 
הכדוריות טורקיז עושות קסמים לבגדים, הניחוח נשאר אעליהם הרבה זמן ושובל הריח של הכביסה שלי מציף תמיד שאולות של - עם מה את עושה כביסה??
אז בעקבות האהבה שלנו הצרכנים לכדורית הבושם בלנור החליטו להשיק עוד 2 ניחוחות חדשים
ניחוח יוקרתי (בצבע זהב) וניחוח רומנטי (בצבע ורוד)ועד סוף השנה תשיק החברה 3 ניחוחות נוספים.

החל מחודש יולי 2018 יימכרו כדוריות הבישום של Lenor בכל רשתות השיווק בארץ, ויציעו 3 ניחוחות ייחודיים אשר נרקחו על ידי מומחים לריח במעבדות החברה: ניחוח רענן (בצבע כחול), ניחוח יוקרתי (בצבע זהב) וניחוח רומנטי (בצבע ורוד). עד סוף השנה יוצעו בישראל לפחות 3 ניחוחות נוספים.

מדובר באחד החידושים הגדולים ב- 50 השנים האחרונות בתחום הכביסה, עם טכנולוגיה ייחודית שפותחה במשך כ- 5 שנים. הכדוריות נמסות ורכיבי הבושם שוקעים בסיבי הבד בשלב האחרון של מחזור הכביסה. בעת חיכוך (כגון שפשוף, חיבוק, לבישה, וכו') רכיבי בישום אלה משחררים שוב ושוב תוך שהם מעניקים לבגדים ניחוח עוצמתי שנשאר על הבגד עד ל- 12 שבועות.

המוצר קל ונוח לשימוש: פשוט שמים את הבגדים המלוכלכים במכונה, מוסיפים את הכדוריות לתוך התוף ומעל הבגדים מכבסים כרגיל והבגדים יוצאים עם ניחוח בעוצמה שלא הכרתם. שמים כמה כדוריות שרוצים לפי מידת הניחוח הרצויה. הכדוריות מתאימות לכל סוגי הכביסה ובגדים.

מחיר - 39ש"ח ל275גר', 21ש"ח ל180גר'

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה