יום שני, 14 במאי 2018

מה לעשות כדי לשפר את הזיכרון

תסתכלו היטב וביחרו את 2 הזהים:
                         **** תכתבו לי בתגובות את התשובה ****


ככה התחלתי את השיעור נסיון במכון Brain Train , המכון לשיפור הזיכרון, שברעננה.
שניה, אתחיל מההתחלה.
כששאלו אותי האם אני מעוניינת להגיע לסיקור התלבטתי מצד אחד אני לא ממש זוכרת דברים, אפילו לא את המספרי טלפון של היורשים שלי, שלא לדבר על דברים רחוקים יותר מצד שני עצם ידיעת החומרה כבר לא אוכל לטמון את הראש בחול.
ובסופו של דבר החלטתי ללכת.


הגעתי למכון בשעות הצהריים, מסתבר שאלו השעות הרגעות שבמכון שכן הגיל השלישי - שהוא רוב הקהל/המטופל של המכון הולך לאכול ולישון צהריים.המכון שהוקם בשנת 2008 על ידי אלי גל, פיזיקאי וייזם מאכלס מדרכים מקצועים , עמדות מחשב, ספרות מקצועית, משחקים, התקבלתי בחמימות וישר הופנתי לשבת עם דורי.
ישבנו מול עמדת מחשב והתחלנו ...מהצד זה נראה כאילו אני משחקת במשחקי מחשב - יש אפילו מבחן מולטיטסקינג עם רכבות אבל לי זה היה ההפך ממשחק.
עברתי מספר מבחנים של זיכרון, תפישה חזותית, מספר ותגובה, מולטיטסקינג ועוד שאני לא זוכרת :/
דורי ישב איתי והסביר לי לפני כל מבחן מה אני אמורה לעשות, כמובן שניסיתי לעשות על הצד הטוב ביותר -- מה שלא תמיד קרה, במולטיטסקינג אני מעולה, בלהתאים תמונת פרופיל למשפט עובדתי על הדמות אני לא להיט....צריכה לעבוד עוד הרבה.

וזה כל העניין!!

יש מה לעשות בדיוק כמו שמאמנים את שרירים בגוף אפשר וכדאי לאמן את המוח כל יום, אפשר להגיע למכון ולשבת שם אפשר גם לרכוש מנוי חודשי, מה שאני עשיתי, ולהתאמן בבית - כל יום, ממש כמו מכון כושר.

עוד פרטים על מכון Brain Train תמצאו באתר שלהם,
לקביעת שיעור נסיון התקשרו 09-7710036 
ותתחילו להתאמן! 

2 comments: