יום שלישי, 13 בפברואר 2018

מדרסים FootBalance המסייעים בשיקום כף הרגל

מי שמביט מי מאחור 
לא יודע מי אני 

אבל  מי שמביט בי בהליכה/ריצה 

יודע שנוח לי!
וזאת בזכות המדרסים המותאמים לי אישית של FootBalance**** מעדכנת את הכתבה אחרי שבועים של הליכה עם המדרסים****
תעשו לעצמכם טובה לגב/גוף ולכו (תרתי משמע) לרכוש את הדרסים!!
אני ממש לא רוצה ללכת צעד בלי הנעלי ספורט שלי, יש לי 3 שאני מעבירה בניהם את המדרסים, ובדרך לרכוש לי מדרסים לנעלי ערב כי בכל זאת לא נעים ללכת עם שימלה ונעלי ספורט .....שווה! שווה! שווה!
שבוע שעבר כשהוזמנתי לארוע של חברת פוטבאלאנס לא התלבטתי לרגע ואשרתי הגיעה, אני תמיד בעד לנסות דברים, בעיקר כאלה שיכולים לעזור ולהקל על החיים, ומדרסים טובים בהחלט יכולים להקל על החיים - כל היום אנחנו על הרגלים אז כדאי שהן יהיו גם על מדרסים ביו דינמיים.
מדרסי FootBalance הם היחידים בארץ הנמצאים תחת נהלי רגולציה בינלאומית, כשבישראל לא קיימת בכלל רגולציה בנושא, וכיום מדובר בתחום פרוץ לחלוטין בשוק הישראלי, כשחזון החברה הוא להנגיש ללקוחות מוצר חדשני ואיכותי, במחיר שווה לכל נפש.
אז מה זה מדרסים ביו דינמים ואיך מתאימים את זה אישית לכל אחד?
הטכנולוגיה החדשנית שפותחה ע"י החברה מאפשרת אבחון מקיף של כף הרגל בעזרת פודוסקופ, המכשיר המהפכני מאבחן את מאפייני הרגליים במנחים שונים ובדיוק רב, תוך סריקת כף הרגל, צילום ואבחנה.

לא מרגישים כלום - פשוט, עולים על המכונה והיא סורקת ומצלמת את כפות הרגלים, ואז רואים על המסך את צורת כף הרגל ואיפה בדיוק "חסר" על מנת שיהיי "פיזור" נכון של כל משקל הגוף על הרגל - איפה שחסר מוסיפים.


האבחון והכנת המדרסים מתבצעים בפגישה אחת, הכוללת התאמה מקצועית של המדרס על כף הרגל, על מנת לקבל 100% התאמה לרגלי המטופל. המדרסים הביו-דינמיים של FootBalance הם הראשונים והיחידים בעולם אשר הוכחו מחקרית כמדרסים המסייעים בשיקום כף הרגל וטיפול אקטיבי בבעיות שנוצרו עקב פציעה או שחיקה לאורך השנים, ולא רק כמספקים תמיכה אורתופדית.

החברה מייצרת באירופה החל משנת 2003 ומשווקת את מדרסי FootBalance כבר מעל 10 שנים ב-50 מדינות על פני 6 יבשות בעולם, ועם מיליוני לקוחות מרוצים, כשלמעלה מ 500,000 מדרסים נמכרים ברחבי העולם בכל חודש. בעולם החברה פרוסה ברשתות רבות, בין השאר: אינטרספורט , ספורטפדיה ועוד, ובימים אלה, נפתחות נקודות מכירה חדשות בכל הארץ.

כחלק מתפיסת השקיפות של FootBalance, בסיום הליך האבחון המטופל מקבל למייל את תוצאות הסריקה והאבחון, כדי לעקוב אחר תהליך השיקום של הגוף בביקור הבא, לאחר כשנה וחצי בממוצע .

אחד היתרונות הבולטים של המדרס הינו שהוא ניתן להתאמה מחודשת לאורך זמן  ללא צורך ברכישת מדרסים חדשים, שירות הניתן בחינם לכל אורך חיי המדרס. כמו כן , אין צורך לרכוש נעל במידה גדולה יותר כיוון שהמדרס מתאים לכל נעל, מחליף את הספידה, וניתן להעבירו מנעל לנעל.
חברת FootBalance הפינית, החליפה לאחרונה את בעלי הזכיינות בישראל, ובחרה בחברת סטפ טו טופ בע"מ, מנכ"ל: יוליה צפריר לייצג אותם בארץ.
מחיר המדרסים נע בין: 590 ₪-790 ₪ . www.footbalance.co.il


אין תגובות:

פרסום תגובה