יום שבת, 17 בפברואר 2018

מרכך הקסם ב-3 דקות של פנטן

1 2 3 ..... 3 דקות זה כל מה שצריך המרכך החדש של פנטן לשקם נזקי שיער של שלושה חודשים

                                      
                                                                            

מרכך יומי עם עוצמה של מסכה המשקם שלושה חודשים של נזקי שיער  ב-3 דקות בלבד! אחרי שימוש במרכך, שמותאם לשיער צבוע, יש גם ללחות מוגברת ולרך כמשי, אני יכולה לכתוב שנוגעים בשיער מרגישים רוך והניראות של השיער מבריק ובריא יותר


כל זאת בזכות טכנולוגיית הPRO V הייחודית לפנטן עם פי 2 מרכיבים מרככים בהשוואה למרככי פנטן אחרים, המעניקים לשיער חלקות וברק ללא מתחרים ובה בעת מסייעים במניעת קצוות מפוצלים ושיער מקורזל ונפוח.


ד"ר ג'ני תומס, מנהלת התקשורת המדעית של פנטן, מסבירה כיצד הטכנולוגיה במרכך הקסם ב-3 דקות של פנטן מסוגלת לחולל מהפך בשיער: "המרכך החדש  עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית המתפזרת באופן אחיד לאורך סיב השערה ומשחררת במהירות חומרים פעילים מיקרו-קשיחים המאתרים את אזורי השיער הטעונים תיקון. בשלב הבא, מרכיבים חדשים, לרבות היסטידין, חודרים לסיב השערה, מפחיתים מינרלים מחמצנים ומסייעים לשיער להישאר חזק מבפנים. התוצאה היא שיער רך ובוהק ללא תחושה של כבדות בשיער.
הטכנולוגיה מחוללת המהפך שבמרכך הקסם ב-3 דקות של פנטן זיכתה את המוצר ב -10 פרסים יוקרתיים על חדשנות וטיפוח השיער.
 הקמפיין בהובלתה של הכוכבת סלינה גומז, פרזנטורית המותג בעולם, שגרירת פנטן העולמית, כבר נהנית מהתוצאות של שימוש במרכך הקסם: "אני מאושרת מהמרכך היומיומי החדש של פנטן - מרכך הקסם ב-3 דקות ומאוד נהנית לדעת שאני יכולה להשתמש בכל חפיפה והוא יתקן את שערי תוך 3 דקות בלבד! הפורמולה החדשה מכילה טכנולוגיה חכמה שמחזקת ומשקמת אזורים  בשיער שניזוקו והיא גם קלה מאוד לשטיפה, כך שאני משתמשת בה מהשורשים עד לקצוות. המרכך הזה הוא הנשק הסודי החדש שלי."
מרכך הקסם ב-3 דקות של פנטן מושק ב- 3 מוצרים המותאמים לצורכי שערך: לחות מוגברת ( Repair & Protect), רך כמשי (Smooth & Sleek), לשיער צבוע Color)).


ניתן להשיג בסופר פארם
ובתחילת פברואר גם בשאר רשתות השיווק

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה