יום שבת, 23 בדצמבר 2017

סיור מפעל ג'ויה קוסמטיקה

מרבית התגובות שאני מקבלת כאשר אני מציגה את עצמי כמאמנת אישית הן של "אז מה אנשים מספרים לך את כל קורות חיים ונכנסים לבפנוכו של הקרביים שלהם"? 
אז לא, אימון אישי לא מצריך פתיחה של כל הקרביים, תלוי על מה רוצים להתאמן, רוב הפעמים מסתפקים בפגישה אחת על העבר וגם זה ברפרוף קל והעיקר זה הסתכלות על העתיד, כי מה שחשוב בתהליך האימון זה מה עושים מכאן והלאה.
לפני כשבועיים הוזמנתי לסיור במפעלי ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה , ונכנסתי לקרביים של הקרביים של המפעל.משרדי החברה והמפעל עברו לחולון על משטח של 4 דונם ובהשקה של 4  מליון ש"ח, שאת רוב ההשקה יועדו לטכנולוגיה וציוד.

את הסיור ערך לנו ברק עדני, סמנכ"ל החברה, והציג לנו את השלבים והחידושים הבאים של ג'ויהמתחילים בערבוב החומרים בדוודים ענקייםחלק מהמוצרים צריכים "לנוח" על מנת להתחיל בתהליךואז מועברים למיכלים/ אריזות

שלב המדבקות וסימונים על האריזותולמחסן

ומשם לחנויות, סקופ! החל משנה הבאה 2018 יהיה אפשרי גם לרכוש ישירות מאתר החברה

לראשי הלקוחות המרוצות, , ואני אחת מהן - מאוד מרוצה! הצצבעים והמוצרים של ג'ויה בהחלט מותאמים לראש שלי
קצת על ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה 
ג 'ויה היא חברה פרטית מזה 18 שנה, החברה בבעלות אשר גלאי וצורי לוזון שצמחו מהתעשייה ומתחום השיער.
לג'ויה כמה קטגוריות וחטיבות – למספרות, לשוק הפרטי במותג ג'ויה וייצור לפרייבט לייבל, מאות מוצרים שמותאמים במיוחד לקהל הישראלי . כל מוצרי השיער של ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה אינם מכילים מלח, וטובים לכל סוגי השיער ומומלצים לשיער שעבר טיפולי החלקות, צבע וטיפולים כימיים וכו.

מראות חורף 2018 מביא לנו את הצבעים החמים, צבעי בורדו וחום חוזרים לשיער שלנו. הטרנד של צבעים חזקים ועמוקים זה הדבר הבא בחורף. עם שיער רך ומטופח.
כאן נכנסת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה לתמונה עם סדרת Keratin Forte.סדרת מוצרי Keratin Forte (הסדרה הוורודה) מבוססת על פורמולה ייחודית המועשרת בחלבון קריאטין טהור בריכוז גבוה (קרטין הינו החלבון שממנו עשויה השערה), יחד עם קומפלקס ויטמינים חיוניים לשיקום וחיזוק סיב השיער, תמצית שמן ארגן טהורה וחמאת שיאה המעניקים רכות, לחות ושיקום השיער. יחד עם הזנה אינטנסיבית והגנה מקסימלית מפני רדיקלים חופשיים, נזקי אקלים, קרינת UV ושימוש במייבש ומחליק שיער לטיפול וטיפוח מושלם.

עם סדרת מוצרי סדרת מוצרי Keratin Forte השיער נותר עם רכות, מגע משי, חיוניות, מראה בריא ומלא ברק, אלסטיות, רענן ובעל ניחוח נפלא לאורך זמן. הסדרה יוצרת תוצאות של מעצב שיער בשימוש יום יומי.

הסדרה מכילה: שמפו, מסיכה, ומסיכה אינטנסיבית עם מיקרו קפסולות, קרם לחות, סרום וקרם לחות לתלתלים.

לסדרה גם מוצרים לעיצוב השיער: 'פיקס אנד שיין'  , 'טריפל אקשן גלייז' לעיצוב ויצירת נפח ו repeir forte  מסיכה ללא שטיפה. 


לאתר החברה- http://joya-act.co.il/

טלפון ליצירת קשר: 03-5505757.

אין תגובות:

פרסום תגובה