יום שבת, 9 בדצמבר 2017

גאיה קוסמטיקס חוגגת 6 שנים ואנחנו נהנות מ50% הנחה

קולולולולו תגידו מזל טוב לGaya שחוגגת 6 שנים.
יום הולדת זה זמן מצויין לעשות סקירה מין "מבט על" על מה שעברנו ומבט ממוקד של מה אנחנו רצים לעבור, אני תמיד מדגישה למתאמנות שלי שאין צורך לעשות את הסקירה בתאריך המדויק של יום ההולדת- תמיד כיף לחגוג, אז תאפשרו לכם עוד יום הולדת לשינוי ואיסוף מטרות חדשות לחיים.
אבל רגע באנו לחגוג פה יום הולדת לגאיה..... 

אז כן, הזמן עובר כשנהנים והדוכנים של גאיה נמצאים בקניונים ברחבי הארץ ובתאריכים 12-18 לדצמבר יש חגיגות שוות - 50% הנחה לכל המוצרים -- לכל!!! את ההנחות אפשר למצוא גם באתר.אז הלכתי לחגיגות בקניון אילון.
הדוכן ממוקם בין זארה ופול אנד בר ורולדין - בהחלט מיקום טוב
המאפרות שבמקום חביבות ולא מקרצצות, נותנות לגעת לנסות והכי חשוב מייעצות ומתאמות בדיוק את מה שאני צריכה.מה אני צריכה?מייקאפ טוב - והמייקאפ מינראלי של גאיה נחשב כאחד מהטובים שבשוק - מלבד היות בלתי חוסם נקבוביות בשל רכיביו מאבץ, טיטאניום דו חמצני וברזל וגם בשל מרקמו האבקתי ובעיקר בזכות היכולת להתאים את גון המייקאפ לפי כל לקוחה ולקוחה.כן ממש מערבבים ורוקחים גוון יחודי לצבע העור שלי


לקחתי גם את הסומק שגם הוא מסדרת המינרלי- גם הסומק אבקתי ומורכב מ100% רכיבים טבעיים מינרלים כמו אבץ ואבן מיקה, המאפרת החייכנית התאימי לי את הסומק והמשכנו הלאה..
מצחיק שדווקא את הפריימר שהוא הבסיס להתחלת האיפור בחרתי בסוף :)הפריימר הוא חומר שקוף שמחליק את העור על ידי כך שהוא ממלא את הנקבוביות וכך המייקאפ נראה חלק ומושלם על עור הפנים.

אודם חתם את כל מה שאני צריכה 
ואת הכל ועוד הרבה מוצרים- צלליות איילנר, ריימנל, מוצרי טיפוח ועוד ועוד אפשר למצא בדוכנים ובאתר שלי גאיה.אז לכו לחגוג ותהנו מ50% הנחהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה