יום שני, 16 באוקטובר 2017

לימור בלס ומקהלת 'קולית' מארחים את ברי סחרוף במופע התרמה ב"זאפה הרצליה".
 

לימור בלס, יוצרת וזמרת, ומקהלת 'קולית' אשר בניהולה, מקהלה לאנשים עם צרכים מיוחדים, יארחו לראשונה את הזמר ברי סחרוף בערב התרמה מיוחד עבור "הבית של רונית", מרכז לאנשים עם צרכים מיוחדים בכפר סבא.  כל ההכנסות קודש לקידומם של האנשים המיוחדים.


לימור בלס וקולית בזאפה הרצליה


בערב זה יציגו ברי סחרוף, לימור בלס ומקהלת 'קולית' את שיתוף הפעולה המקצועי אשר נרקם ביניהם לאחרונה.  ברי סחרוף, אשר נערץ על חברי המקהלה נענה להזמנה לתרום את חלקו ולהתארח בערב מיוחד זה.   בערב זה יבוצעו שיריו של סחרוף, שירים מקוריים של לימור, לצד שירים ישראליים מוכרים בביצועים מרגשים ומיוחדים.

לימור בלס מנהלת ומנצחת מזה כ- 5 שנים, על מקהלת 'קולית' במרכז ה"בית של רונית" בכפר סבא- מרכז התפתחות חברתית, הפועל למען יצירת חיי חברה, לימוד ופיתוח כישורי חיים לבני נוער ובוגרים, עם צרכים מיוחדים, בעלי לקויות שונות, כגון: אוטיזם, פיגור שכלי, פגועי נפש, תסמונת דאון, היפראקטיביות, בעיות קשב וריכוז ולקויות למידה מורכבות.

בלס, יוצרת משוררת וזמרת אשר מופיעה ברחבי הארץ והעולם, הביאה בשנות ניהולה  את "קולית" לשיאים אישיים ומקצועיים ולהופעות בארץ ובחו"ל.  בשנה שעברה המקהלה הופיעה בפסטיבל הבינלאומי לצרכים מיוחדים בוורונה, איטליה, ובשנה זו כבר הוזמנה המקהלה לפתוח את פסטיבל Belgrad Open 2017 בסרביה. 

שירה, גיטרה אקוסטית: לימור בלס, שירה: מקהלת "קולית", גיטרה חשמלית: אמיר גרייצר,

קונטרבס: ארז שרמר, תופים: חן ענבר, כינור: ליאת רוזנברג

מחיר כרטיס: החל מ- 200₪ .    
לפרטים ורכישת הכרטיסים: "הבית של רונית" 09-7442376  או באתר  http://tinyurl.com/yar8ncm9 אודות "הבית של רונית"

"הבית של רונית" (ע"ר) הינו מרכז התפתחות חברתית, לנוער ובוגרים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה.  המרכז פועל למען יצירת חיי חברה, לימוד ופיתוח כישורי חיים לבני נוער ובוגרים, בעלי לקויות שונות, כגון: אוטיזם, פיגור שכלי, פגועי נפש, תסמונת דאון, היפראקטיביות, בעיות קשב וריכוז ולקויות למידה מורכבות.  במרכז, כ- 130 חברים מיוחדים, המגיעים מכל אזור השרון והמרכז בשעות אחר הצהריים והערב למסע של התפתחות אישית וחברתית במרחבים של: קבוצות חברתיות, חוגים  וסדנאות, אירועים חברתיים וטיולים בארץ ובחו"ל.

הנוער והבוגרים המגיעים למרכז, עוברים תהליך של העצמה אישית, סנגור עצמי, העלאת הדימוי ושינוי תפיסת עולמם לגבי עצמם. זהו תהליך קריטי להמשך חייהם כאנשים שווי הזדמנויות בחברה השווה להם ובקהילה הנורמטיבית.

המרכז פועל מזה 10 שנים וממוקם בכפר סבא.

עמותת "הבית של רונית" מפתחת למען החברים במרכז פרויקטים שונים כגון: פרויקט הדרכה למיניות מוגנת ופרויקטים להעצמה אישית וקבוצתית. חשוב לדעת - למרבית האנשים המיוחדים אין יכולת לחיי חברה תקינים, ללא מערכת תומכת ומותאמת, ורובם חיים בבדידות כואבת ובניתוק מהחברה ומהחיים.

זהו מרכז ייחודי מסוגו בארץ ופורץ דרך בתפיסת העבודה ובגישתו.

אודות הרכב "קולית"

חברי הרכב "קולית" הינם בוגרים בעלי צרכים מיוחדים מ"הבית של רונית".  חברי המקהלה, המגיעים פעם בשבוע לשעתיים, עובדים עם לימור בלס באופן מקצועי על ביצועים ווקאליים. השירה והמוזיקה היא הכלי המחבר ביניהם ורוקם מערכת יחסים גאה וייחודית רק להם. החברים מתמודדים ביום-יום עם קשיים רבים, ובשל כך הזמן שלהם עם לימור יקר ומקודש, בו הם יכולים להיות הם עצמם ולהרגיש מיוחדים בשירתם. לשעתיים הופך הדימוי העצמי שלהם לגאוות היחידה של הלהקה.  בלס, אשר מנהלת זה מספר שנים את "קולית", הביאה אותם לשיאים אישיים ומקצועיים, וכיום ללהקה לו"ז הופעות ברחבי הארץ והעולם. עם השנים החליטו לימור ו"קולית" להעמיק את שיתוף הפעולה ובנו מופע משותף. קשר ה"מורה-תלמיד" המתקיים בין בלס והמקהלה ביום-יום, הופך לשעה קלה לקשר שוויוני של אמנים שעומדים יחדיו על הבמה ומציגים את אומנותם.


אודות לימור בלס

לימור בלס, היא יוצרת, משוררת וזמרת אשר מופיעה ברחבי הארץ והעולם ומשתפת פעולה עם אמנים ישראליים ובינלאומיים כגון מישל לגראן, דניאל סלומון, קובי אשרת, אבי בללי ועוד.  מזה 5 שנים היא מנהלת את מקהלת "קולית",  והצליחה להביא אותה לשיאים אישיים ומקצועיים ולהופעות בארץ ובחו"ל. לימור הוציאה את אלבום הבכורה של "בפני עצמי" ועתה עובדת על אלבום שני. מחיר כרטיס: החל מ- 200₪ .    
לפרטים ורכישת הכרטיסים: "הבית של רונית" 09-7442376  או באתר  http://tinyurl.com/yar8ncm9 

אין תגובות:

פרסום תגובה