יום שני, 11 בספטמבר 2017

Pantene Pro-V Air-Light Foam - פנטן מרכך

בנות שיער דק בואו בואו יש מוצר חדש בדיוק בשבילכן!
פנטן שוב מחדש לנו ומפנק אותנו במוצר חדש -  בעצם ב2 מוצרים חדשים - מרכך/קצף  Pantene Pro-V Air-Light Foam

מגיע בשתי גרסאות:  
לשיער דק ופגום Pantene Air-light Foam Conditioner Repair & Protect 
ובגרסה לשיער דק וצבוע Foam Conditioner Color Protect


המרככים מגיעים במיכלי קצף שנספגים היטב בשיער - מרווים אותו בלחות, מתירים את הקשרים והכי חשוב לא מכבדים על השיער ונותנים לו הרגשה של שיער שומני.

נתתי לנסיינית שלי - זאת שסובלת משיער דק והיא אכן שיבחה את המרכך, ניסתה את הגירסה לשיער דק וצבוע, ואמרה שהקצף חמוד מאוד, ההרגשה של השיער לאחר החפיפה והייבוש נעים מאוד ואכן המרכך מקל על פתיחת הקשרים
.
הוראות שישמוש בקצף הינו, לפזר על שיער לח - לאחר חפיפה יסודית - כמות של חופן כף יד לאורך שיער של כתף, ולאחר כמה שניות לשטוף היטב.
מסקרים שערכה החברה נמצא כי נשים רבות בעלות שיער דק ועדין אינן מעניקות לשערן את הלחות הדרושה לו משום שהן משתמשות בפחות מדי מרכך או – כמו במקרה של 50% מהנשים באירופה – מוותרות לחלוטין על השימוש במרכך. 
ההרגלים הלא-בריאים האלה נובעים לעתים קרובות, מהחשש מחווית השיער הכבד והשמנוני, שחוות בעלות שיער דק, המשתמשות במרככי שיער רגילים. אך למעשה, עצירה מוחלטת של השימוש במרכך שיער גורמת לנזק ושבירה של השיער. 
מרכך השיער הינו חיוני להתרת קשרים, הזנה והגנה מפני נזקים.
שיער דק שונה במבנהו משיער עבה ולפיכך יש לו צרכים שונים. 
עובי סיב השערה בשיער דק הוא 20 מיקרון בדרך כלל, כלומר, 20% דק יותר מסיב שערה עבה או גס. שיער דק מועד יותר לשכב "שטוח" על הראש ולהיראות שמנוני.
מרכיבי הריכוך של המוצר מוזרקים לתוך מרכיבים יוצרי בועות, היוצרים נוסחה מושלמת. ברגע שתערובת הקצף הקליל והאוורירי, נחשפת לאוויר, הבועות מתרחבות ומאפשרות למרכיבי הריכוך לרחף כך שייספגו במהירות ובקלות בשיער ויזינו אותו. בועות אלו הונדסו כך שלא "יתפקעו" לפני שהגיע הרגע המתאים ולא יותירו את השיער ללא כיסוי בלתי אחיד. 
עם שטיפת המוצר מהראש, השיער מרגיש נקי ומרוכך ועם חוויה קצפית וקלילה עד שלמות – וללא המועקה השמנונית שמותירים בשיער הדק,  מרככים רגילים.


סדרת מוצרי פנטן מרכך  קצף  בגודל 180 מ"ל וישווקו  ברשת שופרסל במחיר השקה בממוצע של 20 ₪

למידע נוסף: www.Pantene.com

אין תגובות:

פרסום תגובה