יום ראשון, 17 בספטמבר 2017

סנו במהדורות חגיגיות לראש השנה

ראש השנה אומנם לא נחשב חג הנקיונות אבל אין כמו להתחיל את השנה במוצרי נקיון חדשים
ואכן חברת סנו מרחיבה את סדרת 'מטליות סנו סושי' מטלית הפלא לרצפה ומטלית מקרופייבר לניקוי כללי
ומשיקה: מטלית מיקרופייבר לניקוי אבק, מטלית מיקרופייבר מקצועית לניקוי יסודי ומטלית מקצועית לניקוי רצפה בגודל מיוחד וחור למגב
שני המוצרים החדשים בסדרה: 'סנו סושי מטלית מיקרופייבר מקצועית לניקוי יסודי' -  מטלית מיקרופייבר בעלת מארג כריות 3D, הלוכדת ביעילות לכלוך קשה ו'סנו סושי מטלית מיקרופייבר מקצועית לניקוי אבק' – מטלית בעלת טכנולוגיה ללכידת חלקיקים קטנים במיוחד מתאימה לשימוש יבש או רטוב. 
שתי המטליות החדשות טובות גם לניגוב וספיגה של כל סוגי המשטחים, אינן משאירות סימנים וסיבים, סופגות ומנקות במהירות וביעילות. המטליות החדשות גדולות מהרגיל, במידות 35*35 לכיסוי גדול יותר של שטח הניקוי. 

כמו כן, המהדורה המשודרגת של מטלית הפלא: סנו סושי מטלית מקצועית לניקוי ריצפה, מגיעה עם חור למגב לשימוש קל ונוח, גדולה ב- 20% ובמידות 60*80, עשויה מסיבי מיקרופייבר מיוחדים לניקוי המשטח באופן יסודי, סופגת את המים במהירות וביעילות, מעולה לניקוי, ניגוב וספיגה לכל סוגי המשטחים, מתאימה לניקוי של אבק ולכלוך ואיננה משאירה סימנים וסיבים. ניתנת לשימוש חוזר ואינה מתבלה.
עוד בסדרה, מארזי חסכון חדשים, לקניה חסכונית ומשתלמת: מטלית הפלא לניקוי כללי במארז שלישיה ומטלית הפלא  לרצפה במארז זוגי.
מחיר 9:90-23:90ש"ח


ולטובת שוטפי הכלים יצאה מהדורה חגיגית של נוזל לניקוי כלים סנו ספארק בבקבוקים מעוצבים  
 

חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית, יוצאת במהלך חדשני בתחום הניקיון בישראל, עם המותג האיכותי spark (ספארק) ומשיקה מהדורה חגיגית של נוזל הכלים סנו ספארק בניחוח לימון רענן, בבקבוקים מעוצבים עם משאבה לנוחות שימוש מרבית.  

מסקר שנערך עבור חברת סנו, עולה כי, 86% מהצרכנים מעדיפים שנוזל הכלים שלהם יהיה בבקבוק בעל משאבה.  כמו כן, נמצא כי חלק מהצרכנים מעבירים את סבון הכלים לבקבוק מעוצב. 
העיצובים החגיגיים של נוזל הכלים סנו ספארק נבחרו על מנת לאפשר לצרכן שימוש בבקבוק מקורי בעל עיצוב חגיגי שיקשט את המטבח. 
המהדורה המיוחדת של נוזל כלים סנו ספארק בניחוח לימון רענן, מגיעה בבקבוק של 1 ליטר, עם משאבה לנוחות שימוש מרבית.

יותר ויותר צרכנים עוברים לשימוש בנוזל הכלים סנו ספארק המכיל תערובת חומרים פעילים יעילה במיוחד בריכוז של 24% לפחות. נוזל הכלים סנו ספארק מנקה ביעילות, מסיר שומנים בקלות, יוצר קצף עשיר ומעניק לכלים נקיון וברק באיכות שאין גבוהה ממנה בישראל.  טיפה אחת של סנו ספארק מספיקה להדחת כמות רבה של כלים.

מחיר 9-14:90ש"ח


להשיג ברשתות השיווק

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה