יום ראשון, 16 ביולי 2017

לא חוזרים ללמוד בלי קרביץ


אנחנו רק בתחילתו של החופש אבל ההתארגנות לקראת החזרה לבית הספר כבר החלה והחנויות מלאות במוצרים שגורמים לי לרצות לחזור ללימודי.....

השבוע נכחתי בארוע השקה של חברת קרביץ 
שמלבד מותג הבית שלה שהשנה יכלול למעלה מ100 פריטים ויהיה זול יותר ב כ 25% מהמקבילים המותגים, קרביץ יוצאת השנה קרביץ בשת"פ ייחודי עם דיסני הנותן מענה בתחום התיקים, הציוד המשרדי ומבצעים בלעדיים חסרי תקדים.

וכן השנה מציעה קרביץ את המגוון הגדול ביותר של מוצרי חזרה לבית הספר באתר הסחר  שלה וגם מציעה רכישה קבוצתית בכל הקשור לפריטים הנרכשים לקראת החזרה לבית הספר. 
 גם השנה, יוצאת קרביץ בקמפיין חזרה לבית ספר אותו מובילה הזמרת וכוכבת הרשת נועה קירל ובנוסף, תקיים השנה למעלה מ-50 ירידי חזרה לבית הספר בקניונים ובמיקומים שונים ברחבי הארץ.
 

 מאור ארצי סמנכ"ל קמעונאות קרביץ  מציין כי גם השנה המגוון שמציעה קרביץ בסניפיה הוא הגדול ביותר ואת סל המוצרים המשתלם ביותר, ועונה על צרכים של כלל הלקוחות  עם פריסה רחבה מקריית שמונה ועד אילת כ80 חנויות.
המותג הפרטי מתרחב כל שנה בצורה משמעותית , אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים להביא את המוצרים באיכות טובה ובתקנים המתאימים לישראל , כשמה שעומד לנגד עיננו הוא היכולת לתת סל מוצרים מגוון איכותי ומשתלם.. על פי הערכת קרביץ, ההוצאה לתלמיד בבית ספר יסודי לקניית ציוד לחזרה לביה''ס מוערכת בכ – 350  שקלים, וההוצאה הממוצעת לתלמיד בבית ספר תיכון מוערכת בכ – 250 שקלים. כלל המוצרים שלנו עוברים תקינה מחמירה והינם מוצרים בטיחותיים שישרתו את הילדים והנוער לאורך זמן .

 לרגל פתיחת שנת הלימודים, דיסני יוצאת בשיתוף פעולה עם רשת 'קרביץ' ומציעות מבחר רחב של מוצרי כתיבה וציוד לבית הספר עם הדמויות האהובות של דיסני. בין המוצרים ניתן למצוא מחברות, קלמרים, כלי כתיבה, אוגדנים, יומנים, תיקי גב ועוד עם הדמויות האהובות של דיסני כמו נסיכות דיסני, אנה ואלזה- מהסרט "לשבור את הקרח", מלחמת הכוכבים, הגיבור ספידי מקווין מהסרט מכוניות 3, ספיידרמן ועוד.

 השנה מצטרפות למגוון דמויות חדשות, הגיבורה מואנה כוכבת הסרט המצליח והנסיכה אלנה מאוולור  כוכבת הסדרה שעלתה השנה בערוץ דיסני ג'וניור.

 
כאמור כל גיל ילד וילדה יוכלו למצוא את המעודפיים עליהם לשנת הלימודים

 והשנה עוד חידוש קרביץ מצטרפת למיזם החברתי "תיק לכל תלמיד" 


סניפי קרביץ ברחבי הארץ ישמשו כנקודות איסוף לתיקים..  קרביץ תחדש את התיקים ותמלא  בציוד לבית הספר ...מי שיביא תיק לתרומה לסניפי קרביץ, יקבל שובר לקניה עתידית בקרביץ כמו כן, לקוחות קרביץ שירצו לקחת חלק נוסף בתרומה יוכלו לרכוש בקרביץ ערכת תרומה בשווי של 30 שקל וקרביץ תגדיל את הערכה לשווי של 70 שקלים.
ירון לוי, מייסד והוגה המיזם החברתי -"תיק לכל תלמיד" מציין כי מדובר במיזם חברתי שהחל לפני שנתיים על ידי פעילים חברתיים מכל רחבי הארץ. בשנה שעברה נאספו וחולקו למעלה מ- 30,000 תיקים לילדים בכל רחבי הארץ והמיזם קיבל הכרה ארצית רחבה. מטרת המיזם הינה לפעול לקידום סביבה חינוכית לימודית תומכת לילדים תוך הגברת המודעות לערבות הדדית דאגה ונתינה לזולת ללא הבדל דת גזע ו/או לאום. אנו שמחים על התגייסות קרביץ ומאמינים כי שיתוף הפעולה יאפשר להרחיב את מעגל התרומות.
מאור ארצי, סמנכ"ל הקמעונאות של קרביץ מציין, כי בכל שנה תורמת קרביץ ילקוטים ותיקים לקראת החזרה לבית הספר. השנה החליטה החברה בהחלטה אסטרטגית להרחיב את הפעילות ולאפשר ללקוחות קרביץ לקחת חלק פעיל ביוזמה חברתית חשובה זו. עוד מציין ארצי, כי בנוסף לערכים החברתיים, של עזרה הדדית, יהנו התורמים משובר לקנייה עתידית בקרביץ.
 פרויקט "תיק לכל ילד" מאפשר לעשרות אלפי ילדים במדינה להתחיל את לימודיהם באופן שווה כך שלכל ילד בישראל תהיה הזכות הבסיסית לסביבה תומכת לימוד והתפתחות אישית מבלי שיחסרו לו הצרכים הבסיסיים לכך. לא פחות חשוב החינוך לנתינה והדגש כי גם הילדים המוסרים את תיקיהם מרווחים באופן שווה משיתוף הפעולה, ההבנה שתיק לא זורקים אלה מוסרים לילד אחר בדיוק כמו ספר מגבירה את הערבות הדדית בין הילדים כולם. איסוף תיקים וציוד בי"ס וחלוקתם נעשה בכל רחבי הארץ. נכון לשנה זו ישנם למעלה מ-60 רכזים לפעילות בחלוקה לפי אזורים, מהצפון ועד הדרום. בעזרתה של הקרן לידידות המיזם אוסף פניות לקבלת תיקים וציוד מכל רחבי הארץ. תמיכתה ועזרתה של הקרן לידידות והכרתו של הרב יחיאל אקשטיין בחשיבות המיזם והתגייסותו לעזרת המיזם תורמים רבות להצלחת הפרויקט. חשוב להדגיש כי אנו פועלים ללא מטרת רווח וכל הפעילים עובדים ללא כל תמורה.

האיסוף יתאפשר בסניפים נבחרים של קרביץ בברחבי הארץ
למידע על סניפי האיסוף WWW.KRAVITZ.CO.IL

שתהייה שנת לימודים מוצלחת ומהנה לכל התלמידים!

אין תגובות:

פרסום תגובה