יום רביעי, 12 ביולי 2017

אטרקציות בגג עזריאלי תל אביב"אמא תכתבי שווה! תכתבי פעילות סבבי" ככה הנסיך הגדול שלי ביקש ממני כשיצאנו מגג עזריאלי
אז ממה הוא התלהב ככה אתם שואלים?
תדמיינו שאתם זזים ברכבת הרים
תדמיינו משקפי VR שרואים את עזריאלי מלמעלה
תדמיינו אוזניות עם רעש של מסוק 
אז כזה אבל לא בדמיון.. בעצם כן ולא 
קניון עזריאלי תל אביב מזמין, לראשונה בישראל, לחוויה ייחודית המעניקה הזדמנות חד פעמית ליהנות מרכבת הרים ומציאות מדומה בטכנולוגיתVR  חדשנית.

מדובר ברכבת הרים אקסטרים אמתית, בעלת אורך מסלול של 140 מטר, ממוקמת בגג הקניון בקומה ה-3 בה כל אחד מהנוסעים מרכיב משקפי מציאות מדומה VR GEAR של סמסונג S8 ומקבל חוויה עתידנית של טיסה בשמי תל אביב  ומרכז עזריאלי.

בזמן הנסיעה ברכבת יוקרן סרטון בתלת ממד של "טיסה" בשמי תל אביב ומרכז עזריאלי וכן ישולבו אלמנטים המגרים את החושים כמו רוח, מים וסאונד לחוויה עוטפת חושים.
חווית אקסטרים חוצה גבולות זו תתקיים על גג קניון עזריאלי תל אביב בחודשי הקיץ, מתאריך 2.7 ועד 1.9, שעות פעילות 10:00-20:00.
כרטיסים לאטרקציה ניתן לרכוש ב- www.azrieli.com ובקניון.
המתקן מתאים לילידם מגיל 4 או מגובה 0.95מ'
עלות כרטיס- 25 ₪
לקונים חנויות הקניון בסך של 100 ₪ ומעלה מקבלים כרטיס ב 10 ₪
לקונים ב 400 ₪ ומעלה מקבלים כרטיס חמישי מתנה. 

עוד אטרקציה מקפיצה בגג עזריאלי תל אביב - מתחם הטרמפולינות iJump  
מתחם ראשון מסוגו מגיע לגג של קניון עזריאלי תל אביב ומציע טרמפולינות המחולקות למתחמים המיועדים לגילאים שונים: ילדים, נוער ומבוגרים.

המתחם יפתח לקהל הרחב החל מחודש יולי ובו יהיה ניתן למצוא טרמפולינות לקפיצה חופשית, הטבעות לסל, קפיצה למרחק וקיר טיפוס בהם כל בני המשפחה יוכלו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת ומתאים גם לאירועי חברה, גיבוש ועוד.
הקפיצה מגיל 3 התשלום עבור הקופץ בלבד 
חובה למלא אישור קפיצה באינטרנט דרך: www.iJump.co.il   
המחיר 25ש"ח לשעת קפיצה 
המתחם מאפשר ליהנות מחוויית שופינג בזמן שהילדים נהנים במתקן. כמו כן, לרשות בממתינים מזון מפנק של שתיה קרה, נשנושים וחטיפים.

לכו להנות!

תגובה 1:

  1. הדיל של כרטיס בעשרה שקלים על רכישה מעל 100 נשמע סוף... חבל שלא ידעתי על כך קודם, היינו ממש קרובים. אגב, לא בענייני VR, אלא תלת ממד מסוג קצת שונה, חייבת להמליץ בחום על עט תלת הממד שרכשתי לקטן שלי באותו היום- צעצוע שילדים פשוט מתים עליו (וגם אני קצת...:))

    השבמחק