יום ראשון, 28 באוגוסט 2016

ספריי החתלה של בייביסיטיר לנוחות ולשמירה על היגיינה מירבית

מעכשיו לא מורחים מתיזים!


אם יש משהו שאני ממש לא מתגעגעת אליו בנושא תינוקות זה החלפת טיטולים , כן אנחנו דור מפונק כדברי אמאשלי - להם היו חיתולים שהם היו צריכים לשטוף כל פעם ולנו יש טיטולים ובכל זאת, לא סבלתי להחליף טיטול והשבוע הגיע לסיקור ספריי ההחתלה של בייביסיטר*, , המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה , פשוט להתיז באזור המגורה של התינוק ולסגור את הטיטול.
 המוצר מאפשר שמירה על היגיינה מירבית. הספריי אידיאלי לשימוש מחוץ לבית או אצל הגורם המטפל בתינוק כגון גננת, מטפלת וכד', במיוחד בשל העובדה ששימוש בספריי ללא מגע הידיים, מסייע בשמירה על ההיגיינה כאשר מחתלים יותר מתינוק אחד.

ספריי ההחתלה של בייביסיטר הינו בעל מרקם עדין וקליל, מועשר באלוורה, בשמן אבוקדו ובחמאת שיאה לצד Zinc oxide, שיעילותו הוכחה לטיפול בתפרחת חיתולים. הספריי אינו מכיל פראבנים וחומרי ריח והינו בעל ריח נעים ומתאים לשימוש יומיומי.

ספריי ההחתלה של בייביסיטר חסכוני מאוד ומכיל 150 מ"ל, כמות המספיקה בממוצע לכ- 200 החתלות. למוצר כשרות בד"צ אגודת ישראל, הנותנת את אישור הבד"צ להשתמש בו גם בשבתות ובחגים.

מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ש"ח ל-150 מ"ל.
ועכשיו במחיר השקה מיוחד  19.90 ש"ח

*מותג בייביסיטר, המציע חיתולים, מגבונים ומגני מזרן לגמילה, משווק בישראל על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם (OTC).

מריחה OUT התזה IN

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה